image WOW – Fehér Boró #mysailingstoryja image Virág Flóra és Molnár Dávid a jövőről

Tolódik a szezONkezdés a Balatoni Yacht Clubnál is!

Tolódik a szozONkezdés a Balatoni Yacht Clubnál is!

Tolódik, de a munka nem áll le. Versenyzőink még a március 7-i hétvégén edzettek és két napot vitorláztak. Ezt követően a klub elnöksége úgy határozott, hogy határozatlan időre halasztja a szezon kezdést, ezzel együtt a vízi edzéseket is Alsóörsön. Az első sokk után a Balatoni Yacht Club edzői új alapokra helyezték az edzésprogramot. Összeült a válságstáb és elkezdődött az online munka!
    Száraz edzéseket, fizikai felkészítést, elméleti oktatást tartunk az Optimist, a Laser és a 420-as csapatunknak. A szülőket is bevontuk a feladatok elvégzésébe. Ők lettek az ellenőrök, az auditorok és a személyi edzők.

Reményeink szerint minél előbb vízre szállhatunk, de addig is: TRX, ugrókötél, gumikötél, cross tréning!

Jó szelet!

Balatoni YC