Bejegyzések ezzel a címkével: J24

J24 Flottabajnokság: Tavaszi nyár

A Budapest Leasing J24 Flottabajnokság a Balatoni Yacht Club rendezésében, az Alsóörs Marinaban vette kezdetét április 28-án. Az első napon három futamot sikerült rendezni, északias, 8 csomós szélben. A három futam után a Litkey Farkas kormányozta J-Bond  állt az élre két nyertes futammal. A második napon sajnos az időjárás csak egy gyengeszeles futam rendezésére adott lehetőséget, majd parti halasztással folytatódott a nap. A négy futam után a Rauschenberger Miklós vezette Jukebox tört az élre. Az utolsó versenynap kiváló időjérési körülmények között zajlott, három futamot sikerült megrendezni 11-12 csomós nyugati szélben, napsütésben. Az izgalmas versenynap utolsó futama dönötte el a dobogós helyezések sorsát, amiből a Jukebox jött ki győztesen. Második a J-Bond, harmadik az Ironcat lett.