image Ranglista díjkiosztó image Téli edzőtábor Vilamourában

  Karácsonyi évzáró, születésnapi rendezvény

  December 17. fontos dátum számunkra, hiszen nagy elődeink immár 107 éve ezen a napon alapították meg egyesületünket, a Balatoni Yacht Clubot. Az évforduló és a közelgő Ünnepek jegyében tartottuk meg tegnap este karácsonyi ünnepségünket, amely ünnepváró, baráti, kötetlen hangulatban telt. 🎄
  Az ajándékcsomagokban egyebek mellett idén sem maradhatott el a vitorlázással kapcsolatos könyv, ezúttal a frissen megjelent Három Tuss című, a Tuss család három olimpikon generációját bemutató kiváló alkotás került a fa alá. Eseményünket a könyv megjelenése apropóján megtisztelték jelenlétükkel Tuss Miklós és Toronyi András urak, akik a vitorlázásról, a könyv megjelenéséről meséltek. A Tuss családról, Balatoni YC-os kötődésükről és hajóikról Dulin Jenő tiszteletbeli elnökünk számolt be. Köszönjük ezúton is vendégeink megtisztelő jelenlétét! Idei évünk sokrétű tevékenységét, eredményeit Dr. Ugron Gáspár Gábor, egyesületünk elnöke foglalta össze. Ezúton is szeretnénk megköszönni tagjainknak, versenyzőinknek, támogatóinknak, szponzorainknak az egész éves együttműködést! Jövőre is sok kihívás és tartalmas tevékenység vár ránk! ⛵️

  Addig is meghitt adventi készülődést kívánunk!

  Info: Szabó Judit
  Kapcsolódó bejegyzések
  • Összes
  • Szerző szerint
  • Kategória szerint

  Szólj hozzá

  Your email address will not be published.

  Szponzorok, támogatók