image Fehér Boróka többszörös magyar bajnok! image Egy sikeres év! (1. rész)

Ismét Berecz Zsombor az év vitorlázója

Ismét Berecz Zsombor és Érdi Mári lettek az év vitorlázói! A díjátadásra a Magyar Vitorlás Szövetség november 27-i gálaestjén került sor. Zsombor az idei évben az első magyar tokiói kvóta mellett világbajnoki címet szerzett, hazánk első aktív olimpiai osztályban elért VB aranyérmét, amivel ismét történelmet írt! A díjátadón elmondta, hogy a vitorlázás az élete, a családját és barátait is a sportágnak köszönheti, egyúttal köszönetet mondott egyesületének, a Balatoni Yacht Club 1912-nak a felkészüléséhez nyújtott biztos háttérért, a Magyar Vitorlás Szövetségnek a támogatásért és szponzorainak – Audi Magyarország, NKM Nemzeti Közművek Zrt., Szerencsejáték Zrt., O’Neill Hungary, Bravo Boats Kft.- az együttműködésért.

Zsombor a tél folyamán Athénben edzőtáborozik, hamarosan pedig utazik Nassauba a Star Sailors League versenyre.
    A jövő évi szezonban is sok kihívás várja Európában és a tengeren túli vizeken egyaránt. Lesz tehát alkalmunk 2019-ben is szurkolni érte!

Berecz Zsombor Vb címe révén a 2018-as Év sportolója díj férfi egyéni top tízes listájára is rákerült! Gratulálunk!