OPV_Lake Garda Meeting

Kedves Szülők!

A Balatoni Yacht Club Optimist versenyprogramjának következő külföldi eseménye az olaszországi Lake Garda Meeting, amelynek részleteiről az alábbiakban adunk tájékoztatást:

Utazó versenyzők: Csőregh András, Csőregh Mihály, Vándor Olivér, Fehér Boróka, Kovalik Deák Bercel, Szaplonczay Balázs

Utazó edzők: Bakóczy Róbert

Esemény időpontja: 2019. április 13-22. (10 nap, 9 éjszaka)

Verseny honlapja: Verseny honlap

Találkozó: 2019. április 13.-án (szombaton) 08.00 órakor Alsóörsön a BYC1912 vitorlás telepen, ahol a sportorvosi vizsgálaton a gyerekek elsőként vesznek részt

Indulás: 2019. április 13-án (szombaton) 10.00-10.30 órakor Alsóörsről

Hazaérkezés: 2019. április 22.-én (hétfőn) kb 20:00-22.00 között, BAH csomópontra.

Nevezés: A gyerekek nevezéseit a kedvezményes díjszámítási időszakban regisztráltuk, befizettük, a csatolt nevezési lapot aláírva egy példányban hozzátok kérlek magatokkal induláskor

Hajóbiztosítás: Ezen a versenyen 1,5 M EUR összegű biztosítási limitet vár el a rendező, így a meglévő Generali biztosítás mellé, a legkedvezményesebb biztosítást kötjük meg a gyerekek számára. Ez az Axa biztosító terméke, 12 hónapra és minden vízi sportra és személyre (azaz nem hajóra) szól, ehhez 3 M EUR összegű felelősségbiztosítási limit mellett balesetbiztosítás és bérelt eszköz biztosítás is tartozik. A biztosítási kötvényeket személyre szólóan megküldjük részetekre a hét folyamán, utazás előtt.

Szállás: Villa Berta (Localita San Tomaso 67/E, Riva del Garda, Olaszország)

Egyéb: Kérjük, hogy a csomagolásnál ellenőrizzetek minden szükséges vízi felszerelést és ruházatot, valamint fizikai edzéshez szükséges ruházatot is csomagoljatok.

Költségek:

Az utazás költségei az alábbiak szerint alakulnak:

Teljes szülői költség 10 nap/9 éjszaka/fő:890EUR (284 800 Ft), amely tartalmazza:

• Szállást 9 éjszakára
    • Napi háromszori étkezést
    • Utazási költségeket és motoros üzemanyagot
    • Edző edzői napidíját, szállás és étkezési költségét
    • A vitorlás hajók tárolási költségeit

Az utazás kapcsán felmerülő versenyzői összeget a Balatoni Yacht Club bankszámlaszámára kérjük átutalni, amelyet pre paid egyenlegként írunk jóvá az ifjúsági rendszerben és innen vonjuk le folyamatosan minden esemény kapcsán.

Alkalmazott HUF/EUR árfolyam: 320