OPV_Koper Europa Cup

Kedves Szülők!

A Balatoni Yacht Club Optimist versenyprogramjának idei második külföldi eseménye a Koper Europa Cup lesz, amelyről az alábbiakban adunk részletes tájékoztatást:

Utazó versenyzők: Csőregh András, Csőregh Mihály, Vándor Olivér, Fehér Boróka, Siklósi Mór, Szaplonczay Balázs

Utazó edzők: Bakóczy Róbert

Edzés időpontja: 2019. március 20-24.

Indulás és találkozó: 2019. március 20.-án 14:30-kor a BAH csomópontról

Hazaérkezés: 2019. március 24.-én kb 22:00-ra, BAH csomópontra.

Szállás: Hotel Belvedere***, Izola

Szállás elérhetőségei: Belvedere d.o.o.
    Dobrava 1a 6310 Izola, Telefon:  05-6605 100, e-mail:  belvedere@belvedere.si

GPS: Latitude: 45.531138, Longitude: 13.634273

Egyéb: Kérjük, hogy a gyerekeknek ne felejtsetek el utas és baleset biztosítást kötni, valamint a csomagolásnál kérlek, ellenőrizzetek minden szükséges vízi felszerelést és ruházatot, valamint fizikai edzéshez szükséges ruházatot is csomagoljatok.

Aki saját hajóval rendelkezik, kérjük, hogy a verseny felelősségbiztosítást ellenőrizni szíveskedjetek, hogy érvényes-e még. A Balaton YC által használatba adott hajókhoz a biztosításokat az egyesület köti.

A nevezéseket az egyesület intézi.

Költségek:

Az utazás költségei az alábbiak szerint alakulnak:

Teljes szülői költség/fő: 378 EUR (120 960 Ft), amely tartalmazza:

–     Szállást és félpanziót 4 éjszakára (36 EUR/fő/éj)

–     Ebéd, vízi csomag (5 EUR/fő/nap)

–     Utazási költségeket és motoros üzemanyagot (84 EUR/fő)

–     Nevezési díj: 30 EUR/fő

–     Edző szállás és étkezési költségét, valamint edzői napidíját (100 EUR/fő)

Alkalmazott átváltási árfolyam: 320 HUF/EUR