OPV_Koperi edzőtábor

A Balatoni Yacht Club Optimist versenyprogramjának első idei külföldi edzőtáborára Koperben kerül sor:

Utazó versenyzők:

Csőregh András, Csőregh Mihály, Vándor Botond, Vándor Olivér, Fehér Boróka, Gulyás Bálint, Siklósi Mór

Utazó edzők: Bakóczy Róbert, Szalontai Bence

Edzés időpontja, helyszíne: 2019. március 13-17., Koper

Indulás és találkozó: 2019. március 13.-án 14:30-kor a BAH-on

Hazaérkezés: 2019. március 17.-én kb 22:00-ra, BAH- ra.

Szállás: Hostel Secret Garden, Koper

Egyéb: Kérjük, hogy a gyerekeknek ne felejtsetek el biztosítást kötni, valamint a csomagolásnál kérlek ellenőrizzetek minden szükséges vízi felszerelést és ruházatot, valamint fizikai edzéshez szükséges ruházatot is csomagoljatok.

A hajók szerelvényre pakolását az edzők megoldják, ebben ezúttal nem szükséges szülői segítség.

Részvételi díjak:

Teljes szülői költség/fő: 285 EUR (átváltási árfolyam: 320 HUF/EUR), amely tartalmazza:

–     Szállást 4 éjszakára (14,75 EUR/fő/éj)

–     Étkezést (20 EUR/fő/nap)

–     Utazási költségeket és motoros üzemanyagot (106 EUR/fő)

–     Edzők szállás és étkezési költségét (40 EUR/fő)

–     Az edzők edzői napidíját és a szállító eszközöket az egyesület vállalja

Az utazás kapcsán felmerülő versenyzői összeget a Balatoni Yacht Club bankszámlaszámára kérjük átutalni, amelyet pre paid egyenlegként írunk jóvá az ifjúsági rendszerben és innen vonjuk le. Amennyiben az esemény során megtakarítás lesz az étkezés/utazás tekintetében, azt a pre paid egyenlegetekre visszaírjuk.